פרופסור רות הלפרין- קדרי בתקשורת

29.5.17: פרופ' רות הלפרין קדרי ועו"ד שי זילברברג בכתבה באתר ynet על ההתפתחות בפרשת העגונה צביה גורודצקי – פתיחת הליך פלילי כנגד הבעל סרבן הגט. 

18.5.17: פרופ' רות הלפרין קדרי – ראשת מרכז רקמן, בכתבה באתר "גלובס" בנוגע למעבר הצ"ח לשינוי חזקת הגיל הרך בקריאה טרומית.

5.5.17: פרופ' רות הלפרין קדרי – ראשת מרכז רקמן ועו"ד שי זילברברג ממרכז רקמן בכתבה באתר "וואלה" על לקוחת מרכז רקמן, צביה גורודצקי שעגונה כבר 17 שנים. 

25.4.17: פרופ' רות הלפרין-קדרי – ראשת מרכז רקמן ועו"ד קרן הורוביץ ממרכז רקמן בכתבה באתר "הארץ" בנושא התנגדות הרב שטיינמן לעוזרות משפטיות בבתי הדין הרבניים.

23.3.17: מאמר אקדמי של פרופ' רות הלפרין-קדרי – ראשת מרכז רקמן, עו"ד קרן הורוביץ – ראש תחום חקיקה ומדיניות ציבורית ועו"ד שי זילברברג ממרכז רקמן, "על הכאוס בקביעת דמי מזונות במצבי משמורת משותפת: מבט ביקורתי על הפסיקה ועל המלצות ועדת שיפמן".

14.3.17: פרופ' רות הלפרין-קדרי בכתבה באתר "דבר ראשון" על הדיון שקיימה הוועדה לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי בדבר הצטרפות ישראל לאמנת איסטנבול.

13.3.17: פרופ' רות הלפרין-קדרי בכתבה בעיתון "כלכליסט" בנושא המזונות.

7.3.17: פרופ' רות הלפרין קדרי – ראשת מרכז רקמן ואלינוד דוידוב, בטור באתר "הארץ" בעקבות מאבקו של ח"כ קיש על ביטול חזקת הגיל הרך.

13.6.16: ברשת ב' שודר ריאיון שנערך ב-13.3.16 עם פרופ' רות הלפרין קדרי, ראשת מרכז רקמן, כחלק מדיון שעסק בביטול חזקת הגיל הרך.

20.4.16: באתר וואלה פורסם מאמר של פרופ' רות הלפרין-קדרי, ראשת מרכז רקמן, וד"ר גלית שאול, מנכ"לית מרכז רקמן, על פועלה של רונית אלקבץ במאבק לקידום מעמד האישה בישראל, בשיתוף פעולה עם מרכז רקמן.

למחרת פורסם המאמר גם באתר BFREE.

4.4.16: כתבה בערוץ 7 על פאנל שבו השתתפה פרופ' רות הלפרין-קדרי, בנושא "מאבק הנישואים בישראל – בעיות, אתגרים ופתרונות" בערב עיון של תנועת נאמני תודה ועבודה.

27.3.16: פרופ' רות הלפרין-קדרי התראיינה לתוכנית "דין ודברים" ברשת ב' על זכייתה בפרס רפפורט, "אות לאישה מעוררת השראה", על עשייה נשית פורצת דרך ומחוללת שינוי בחברה הישראלית.

23.3.16: פרופ' רות הלפרין-קדרי מצוטטת לכתבה במעריב על הקמפיין של קואליציית עיקר, שמרכז רקמן הוא חלק ממנה, לעידוד החתימה על הסכם קדם נישואין.

20.3.16: פרופ' רות הלפרין קדרי התראיינה לכתבה ב-Politico Magazine על שרה מוראי, חרדית תושבת ארה"ב שחברי קהילתה החרדית מונעים ממנה לפגוש את ילדיה כבר 4 שנים, לאחר שביקשה להתגרש.

14.3.16: פרופ' רות קדרי זכתה בפרס רפפורט, "אות לאישה מעוררת השראה". לצפייה בסרטון שהוקרן בטקס.

8.3.16: פרופ' רות הלפרין קדרי התראיינה לחדשות I24 לרגל יום האישה הבינלאומי, וכן התראיינה לחדשות I24 תוכנית 'insight'  על הגירושין היהודיים, הגט.

17.1.16: פרופ' רות הלפרין-קדרי התראיינה לכתבה בחדשות ערוץ 10 בנושא אלימות נגד נשים במשפחה, במסגרת סדרת כתבות בנושא זה.

פרופ' רות הלפרין-קדרי, מצוטטת לכתבה בעיתון הארץ בנושא: "לחץ חרדי כבד על השרים שטייניץ ושקד למנוי מינוי דיינים מתונים" 

פרופ' רות הלפרין-קדרי, ראשת מרכז רקמן לקידום מעמד האישה, מצוטטת לכתבה בעיתון הארץ בנושא: "שר הדתות מחזיר לביה”ד הרבני דיינים שנויים במחלוקת שמחמירים עם נשים "

פרופ' רות הלפרין־קדרי, מצוטטת לכתבה בעיתון הארץ בנושא "איילת שקד והרב הראשי יהפכו החלטה: הוועדה למינוי דיינים תדון בקרובי משפחה". 

מאמר דעה שכתבה פרופ' רות הלפרין קדרי, ראשת מרכז רקמן בנושא: "המהפכה שלא התרחשה" שפורסם במעריב בעמודי הדעות.

פרופ' רות הלפרין קדרי מצוטטת בכתבה בYnet על שיתוקו של בית הדין הרבני הגדול בירושלים 

פרופ' רות הלפרין קדרי מצוטטת במאמר שנכתב בכתב העת "לילית" (מגזין פמיניסטי יהודי ותיק) בנושא של הסרט גט. 

מאמר דעה של פרופ' רות הלפרין קדרי בסוגיה של הפליית נשים בדיני משפחה בגלובוס 

תקווה לעגונות: פתרון חדש למסורבות גט

חשבון חילוני: שינוי גיל הנישואים יגרום לפחות עוני, כתבה בפורום אברכים בעקבות אישורה בקריאה ראשונה של הצעת החוק האוסרת על נישואי קטינים.

מאמר דעה של פרופ' רות הלפרין - קדרי ראשת מרכז רקמן בסוגיה של מינוי מנכ"לית לבתי הדי הרבניים.

ארגוני הנשים לשרים: עצרו את ההסתה נגדנו- הקרב סביב מסקנות ועדת שניט נמשך: קואליציית ארגוני הנשים התלוננה על "מסע הסתה והכפשה" שהתנהל נגדן ברשת.

האישה שלנו בז'נבה- כתבה על פרופ' רות הלפרין קדרי בעקבות בחירתה החוזרת לנציגת ישראל בוועדת האו"ם למיגור האפליה נגד נשים.

התורה מפלה נשים , גפני עושה מחטףכתבה על מרכז רקמן בכיכר. 

פרופ' רות הלפרין-קדרי ראש מרכז רקמן נבחרה לאחת מ66 הנשים שצריך להכיר בעיתון הארץ.

שיחת היום , מרצה לא יכול להתעסק עם סטודנטית?- ראיון עם פרופ' רות הלפרין קדרי בארץ בעקבות פרשת היחסים הבעייתיים בין מרצה במחלקה לסוציולוגיה באוניברסיטה העברית לבין סטודנטית במחלקה.

טור דעה של פרופ' רות הלפרין קדרי בעקבות פרק 3 בסדרה "של מי אתה ילד", במהדורה המרכזית של ערוץ 10. 

בלוג שכתבה פרופ' רות הלפרין-קדרי לאחר דיון בוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי בסוגיה של שימוש ופגיעה בילדים כביטוי לאלימות כלפי נשים.

ראיונות ברדיו ובאינטרנט

ראיון ברשת ב' בתכנית בחצי היום בנושא הצעת החוק הורים וילדים המבטלת את חזקת הגיל הרך.

ראיון בתכנית המערכת עם מיקי חיימוביץ בנושא של סרבנות גט.

ראיון בתכנית דין ודברים בקול ישראל. ( מדקה 27.28-44.34)

ראיון בקול ישראל ביומן אזרחי עם פאר לי שחר על האמנה לשוויון מגדרי.

ראיון בחוצה ישראל חלק א' ( קליפ וידאו).

ראיון בקול ישראל

ראיון שנערך בעקבות יציאת הסרט גט בתוכנית הרדיו "השבוע שהיה" בגלי צה"ל.

ראיון שנערך בעקבות כנס "גט" עם משרד המשפטים על מרכז רקמן ועל חשיבותו בתוכנית הרדיו " הכול דיבורים" עם יוסי