2.5.17: ד"ר גלית שאול נבחרה להיות ברשימת "69 דברים שנשים ישראליות מצליחות אוהבות בארץ שלהן" לכבוד יום העצמאות 69 למדינת ישראל

לכבוד חגיגות יום העצמאות ה69 למדינת ישראל, ד"ר גלית שאול – מנכ"לית מרכז רקמן שבאוניברסיטת בר- אילן, נכללה ברשימת "69 דברים שנשים ישראליות מצליחות אוהבות בארץ שלהן" (69 Things Israel’s Successful Women Love About Their Country).

"For me Israel is home. I love the diverse people, colours and landscape. But most of all, I love the spirit – the social solidarity, the love for other, familiarity, generosity, and the fact that in this country you’re never alone. After living abroad for many years, I know how to appreciate what many of us have forgotten: the “togetherness”, the unique thing we have here that many other nations don’t have. A place that the Jewish nation, both men and women, feel at home. This feeling of belonging, that we as Jews have been missing for hundreds of years, won’t be taken away from us"

"ישראל בשבילי היא בית. אני אוהבת את האנשים המגוונים, את הצבעים, את הנופים אבל בעיקר את הרוח – את הסולידריות החברתית, אהבת הזולת, המשפחתיות, רוחב הלב, העובדה שאת אף פעם לא לבד בארץ הזו. אחרי שחייתי שנים רבות בחו"ל אני יודעת להעריך את מה שרבים מאתנו שכחו: את ה"ביחד" המיוחד הזה שיש לנו כאן שאין להרבה לאומים אחרים. מקום בו אנחנו, העם היהודי, נשים וגברים כאחד מרגישים בבית. את התחושה הזו שהייתה חסרה מאות שנים ליהדות העולם אף אחד לא ייקח מאתנו." (מס' 56)

לרשימה המלאה באנגלית, היכנסו לקישור.

תמונה טקסט גלית 69

לשיתוף:

דווקא עכשיו

דווקא עכשיו