סיוע רגשי

תהליך גירושין יוצר טלטלה רגשית עוצמתית בחייה של אישה הנובעת מאובדן הזוגיות וההכרח להתארגן מחדש רגשית ומוחשית אל מול שינוי במבנה המשפחתי ורמת ההכנסה. מתוך אמונה שתהליך זה יכול להיות מקור לצמיחה משמעותית אישית ומשפחתית, מרכז רקמן מפעיל מספר תוכניות המספקות תמיכה רגשית לנשים בתהליכי גירושין:  טיפול פרטני קצר מועד על ידי סטודנטיות לפסיכותרפיה , אימון קוגניטיבי התנהגותי על ידי מאמנות בשלב ההסמכה, קבוצת תמיכה ,  "אשה לצידך" – תמיכה על ידי מתנדבת אחת לשבוע.

טיפול פרטני קצר מועד – תהליך ליווי רגשי פרטני  על ידי סטודנטיות לפסיכותרפיה. הטיפול מתקיים אחת לשבוע באוניברסיטת בר אילן או בזום.

אימון קוגניטיבי התנהגותי – סדרה של 10 מפגשי אימון קוגניטיבי התנהגותי, ע"י מאמנות בשלב ההסמכה, ניתן במפגשי פנים אל פנים או בזום. ללא עלות.

קבוצת תמיכה – קבוצה קצרת מועד המתקיימת באוניברסיטת בר אילן. המפגשים נערכים אחת לשבוע, למשך 12 מפגשים על ידי מנחת קבוצות מוסמכת. הקבוצה מהווה רשת תמיכה ושיתוף הדדי משמעותי לנשים בשלבים שונים בתהליך הגירושין.

"אשה לצידך" – פרויקט המאפשר תמיכה של מתנדבת אחת לשבוע, למפגש טלפוני או פרונטלי. כל המתנדבות בפרויקט עברו תהליך הכשרה במטרה לספק תמיכה רגשית והעצמה לנשים הפונות למרכז.

להשתתפות באחת מתוכניות הסיוע הרגשי ניתן ליצור קשר

דווקא עכשיו

דווקא עכשיו